Hizmetlerimiz

Video Çekimi

Gerçek kamera çekimi gerektiren işler için; HD, Full HD, 4K ve özel ebatlarda farklı çekim ölçülerinde çekimler gerçekleştiriyoruz. Hava çekimi, jimmy jib, slider, steadicam gibi farklı ekipmanlarla filmlerinizi daha da dikkat çekici hale getirebiliyoruz.

PDF Sunum

Özellikle mail ortamında paylaşılan sunumlar için tercih edilse de ihale süreci gibi teknik verilerin yoğunlukta olduğu sunumlar için de tercih edilmektedir. Hızla gelişen PDF altyapısıyla video, 3d gibi ek özelliklerle zengin PDF sunumlar hazırlıyoruz.

Dokunmatik Sunumlar

Tablet ve akıllı telefon pazarının günlük yaşamımıza girmesiyle birlikte sunumları da bu doğrultuda geliştirmeye başladık. Satış ekipleri veya sürekli seyehat halinde olan kişilerin özellikle tercih ettiği sunumlardan biri de dokunmatik sunumlardır…

Fotograf Çekimi

Sunumların tasarımı ve anlatımı kadar ürünleriniz veya iş yeri / fabrika gibi sunumda yer almasını istediğiniz fotoğraflarınızın kalitesi de önemlidir. Profesyonel fotoğraf çekimleriyle sunumlarınızı daha da kaliteli hale getirmek elbette mümkün.

İçerik Oluşturma

Sunum içeriğiniz hazır değil mi? Sorun değil; sunumlarınızı profesyonel metin yazarlarımız aracılığıyla hazırlatarak, iletişim gücünüzü arttırabilir ve kendi işinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

3D Modelleme

Genelde proje aşamasında olan ve henüz gerçekleştirilmemiş inşaat projeleri, prototip ürünler için tercih edilir. Bunun haricinde fotoğraf çekimine alternatif olarak da tercih edilebilir. Gerçekçi 3D deneyimi için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Organizasyon Konseptleri

Konsept geliştirme, motto oluşturma, özel organizasyon logosu, cutout görseller, kimlik animasyonu, sunumlar gibi bir çok hizmeti tek bir noktadan alabilirsiniz. Organizasyonlarınız için Proprez’in yaratacı ekibinin neler yapabileceğine inanamayacaksınız!..

Motivasyon Filmleri

Organizasyonlarda kullanılmak üzere hazırlanan filmlerdir. Satış, tanıtım gibi hizmetler için hazırlanan filmlerden farklı olarak izleyicileri etkilemek, motive etmek için kullanılmaktadır… Müzik ve görsel şovlarla süslenmiş video animasyonlarla izleyicileri büyüleyebilirsiniz!

Karakter Animasyonu

Nam-ı diğer; çizgi film. Sizler için geliştirilen senaryo ve karakterlerle hazırlanan animasyon filmleridir. Soğuk kurumsal formatların kabuğunu kırdığı bu filmlerle hem dikkatleri üzerine çekmeniz mümkün hem de kısa sürede mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Seslendirme

Videolar için hazırlanan metinler doğrultusunda çeşitli seslendirme sanatçılarıyla çalışarak sunumlarınızın sadece göze değil kulağa da hitap etmesi sağlanmaktadır. Sunum ihtiyacınıza göre farklı dillerde dublaj yapan sanatçılarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Çeviri

Global pazarda yol alan ve yol almak isteyen müşterilerimiz için; sektör terimlerine hakim çevirmenlerimizle; sunumlarınız için farklı dillerde alternatifler hazırlatabilirsiniz.

Basılı İşler

Sadece dijital ortamda sunumlar hazırlamıyoruz. Bunun haricinde sunum dosyalarından, broşülere kadar birçok farklı basılı sunum malzemeleri de hazırlatabilirsiniz.

Bizi Arayın(0 216) 316 47 46

Bize Yazıninfo@proprez.com