Hakkımızda

Fantastik sunumlar!

İş yoğunluğunuzu ve vaktinizin azlığını bilen ProPrez, sizleri sunum yükünden kurtarmak için yola çıktı. Tek amacı siz değerli müşterilerimizin omzundan, tüm yükü ve sorumluluğu alarak herkesten bir adım önde olmanızı sağlamak.

Nasıl mı?

Yeni proje, yıl sonu değerlendirmesi, lansman, ürün tanıtımı, performans değerlendirme vb. gibi sunumlarınızda elinizdeki minimum veriye, özel hazırlanan tasarımlarla maksimum değeri katarak kalitenizi ortaya koymanıza yardımcı oluyoruz.

Diğerlerinden farkımız!

Biliyoruz ki en Acil sunum sizinki! Biliyoruz ki bize yaptırdığınızı kimseye söylemeyeceksiniz! Biliyoruz ki bütçeniz yok denecek kadar az! Ve biliyoruz ki en iyi sunum sizinki olmalı!

Gizliliğe verdiğimiz önem sayesinde övgüleri sadece siz toplayın!

Profesyonel Sunum Ekibi

image

İsmail ONUK: Post Prodüksiyon Yönetmeni

Grafi2000'de karakter animasyonları hazırlayarak başladığı iş hayatına bir çok yerli ve yabancı marka için hazırladığı animasyonlara devam etmiştir. Dev sahne şovları, TV reklamları, kurumsal markaların organizasyon filmleri gibi bir çok görsel şov ve filmler hazırlamıştır. Proprez'in animasyon departmanının başında mucizeler yaratmaya devam etmektedir.

image

Mehmet Talha ONUK: Kreatif Direktör

Yerel ve ulusal radyolarda kültür/sanat programı hazırladı ve sundu. 2005 yılından beri bir çok yerli ve yabancı markaların tasarımcısı ve sanat yönetmenliğini yürüttü. Sahne ve tasarım konusundaki deneyimini Proprez'de sunumlarını tasarlamak ve içeriğini hazırlamak üzere kanalize etmiştir. Onlarca markanın önemli toplantı ve organizasyon sunumlarını başarıyla tamamlamıştır.

image

Kıvanç KORAL: Marka Temsilcisi

ProPrez'in rengidir Bay Koral. Çok yönlülüğü ve neşeli karakteri sayesinde markalarımızla iletişimimizi her zaman başarı ile yönetmeyi başarır. Teknolojiye ve yeniliklere olan düşkünlüğü; sunumlarda ProPrez'i her zaman biraz daha ileri gitmeye zorunlu kılmakta. İyi ki var ve hep olsun ekibimizde...image

Sabri TUZCU: Grafiker

Sağlam tasarım; sağlam vücut ile yapılır ilkesini özümsemiş, ajansımızın en sağlıklı adamı. Spor ve beslenme konusundaki titizliğini işine yansıtan kıymetli grafikerimiz. En sağlıklı sunumların kurtarıcı adamı.Bizi Arayın(0 216) 316 47 46

Bize Yazıninfo@proprez.com